ta spor tis thrakis-Wordpress

ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΤΕΡΜΠΙ – ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ SUPER LEAGUE


Απουσιάζει το μεγάλο ντέρμπι από την πρεμιέρα του πρωταθλήματος όπως προέκυψε από την κλήρωση της Δευτέρας.

Ο πρωταθλητής Ολυμπιακός δοκιμάζεται στην έδρα της Βέροιας, ο Παναθηναϊκός παίζει στη Λειβαδιά με τον Λεβαδειακό ενώ η ΑΕΚ υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ. Ο νέος «μαραθώνιος» αρχίζει στις 25 Αυγούστου.

Ολόκληρο το πρόγραμμα της Super League:

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΡΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

10η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η. – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ – Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

24η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ

25η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.

26η Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ

Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

27η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΚΕΡΚΥΡΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ

30η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ.

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ

 

.matrix24

Advertisements

Ιουλίου 17, 2012 - Posted by | ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Sorry, the comment form is closed at this time.

Αρέσει σε %d bloggers: